Lemarket - hlídárna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lemarket - hlídárna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Unikátní forma dětské herny přímo v centru Prahy:) Nabízíme hodinové hlídání bez nutnosti objednání. Večerní hlídání. Měsíční balíčky, tábory a různé víkendové akce uvnitř i venku. Další výhodou může být, že nevyžadujeme očkování a režim docházky je čistě na rodičích, dle jejich potřeb. Na druhou stranu dětem co chodí pravidelně, umíme zajistit potřebný denní režim včetně cvičení, kroužků a stravování dle každodenního harmonogramu. Propojili jsme LEMARKET + HLÍDÁRNU! Přinášíme tak jedinečný koncept spojující svět dětí s lokálním designem. Jsme jak dětský koutek s hlídáním, tak i coworking pro maminky, místo pro workshopy nebo stylové narozeninové oslavy. To vše ve spolupráci s lokálními designéry prezentujícími se jak v našem BABY obchůdku, tak i v celém prostoru hlídárny. Věříme, že estetické prostředí děti ovlivňuje již od nejútlejšího věku. Výběrem hraček, dílničkami, workshopy, ale i samotným interiérem podporujeme dětskou kreativitu a fantazii. Preferencí lokálních dodavatelů učíme děti základy udržitelnosti. Oslavy narozenin pro nejmenší, ale i pro větší děti. Kromě prostoru s hlídáním umíme zajistit i dekorace, dort, občerstvení, doprovodný program a různé další aktivity. Na výběr máme několik témat (pastelková, kouzelnická, indiánská..), můžeme také vymyslet společně nové:)

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Ostrovní 7
Telefon: +420 732 862 861
E-mail: [email protected]

> Komentáře