Hudy lezecká stěna v Ústí nad Labem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hudy lezecká stěna v Ústí nad Labem

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

HUDY lezecká stěna Ústí nad Labem se nachází v budově bývalého skladu cukrovaru. Budova má rozměry 35 m x 15 m a výšku 17 m. Naše umělá lezecká stěna je postavena tak, aby byla co nejpestřejší. Najdete zde kolmé, převislé i lehce položené lezecké profily. Stěnu jsme okořenili o hrany, spáry a komíny pro nácvík na opravdové skály. HUDY lezecká stěna nabízí... 140 cest v obtížnosti od 2 do 8a francouzské klasifikace 3 navijáky na samojištění Délku cest 15 m až 21 m Boulderovou stěnu 15 m dlouhou a 4,5 m vysokou Šatny s toaletami a sprchami zvlášť pro ženy a pro muže Bar o kapacitě 45 míst Školící středisko polygon pro školení na výškové práce Parkoviště přímo u budovy s cca 25 míst Kurzy lezení Půjčovnu lezeckého materiálu Dětskou stěnu Dětský hrací koutek Dětská stěna Nad bouldrovkou se nachází stěna pro naše nejmenší. Výška v kolmici je 6,5 m a délka 20 m. Nachází se zde 18 lezeckých linií a všechny jsou osazeny TopRope. Stěnky jsou zde kolmé, lehce položené, či částečně převislé. Pro spestření i sokolík. Hned vedle stěny je i malý domeček pro děti. Těšíme se na vaší návštěvu!

> Otevírací doba

každý den 10:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Pražská 21
Telefon: 603 566 582
E-mail: [email protected]

> Komentáře