Rodinná chata Barborka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinná chata Barborka

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chata se nachází pod severním svahem Klínovce, 1,5 km od skiareálu, 9 km za městem Vejprty ve směru České Hamry, Klínovec, Boží Dar, Karlovy Vary (mezi Českými Hamry a Klínovcem po levé straně, přímo u silnice). Chata se pronajímá pouze jako celek 9 pokojů. V měsících leden, únor, červenec a srpen přijímáme rezervace pouze na min.6nocí (So-So nebo Ne-So). Příjezd od 14:00 Odjezd do 10:00 VYBAVENÍ: společenská místnost(jídelna) s krbem, televizí a satelitem, velké parkoviště přímo u objektu, sauna v ceně ubytování, velké ohniště, dětský koutek a pískoviště, stolní fotbálek a jiné společenské hry, zahradní gril, altánek nad rybníkem - zahradní posezení lyžárna + kolárna, zdarma připojení na internet MOŽNOST ZAPŮJČENÍ: stolní hry (např: soubor 52 her, šachy, karty, kostky, pastelky, šipky atd...) venkovní hry (badminton, líný tenis, petanque, míčové hry, kuličky, švihadlo atd...) cyklomapy, turistické mapy, grilovací náčiní V zimě blízko do lyžařského areálu Klínovec či Boží Dar

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Háj u Loučné
Ulice: Háj u Loučné 165
Telefon: 773085392
E-mail: [email protected]

> Komentáře