Penzion Avionika | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Avionika

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pokud se chystáte na zimní dovolenou a hledáte ubytování v Krušných horách, nepřehlédněte nabídku penzionu Avionika. Nabízíme Vám pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WI-FI zdarma. Stylová restaurace, pizza, herna a plánované relax centrum. To a ještě mnohem více. V prosinci 2010 budou otevřeny nové prostory penzionu Avionika. Zde pro Vás připravujeme jídelní a společenskou místnost, prostornou dětskou hernu, úschovnu lyží/kol a hlavně relaxační centrum s vířivkou, saunou, masážemi či párou! Díky své poloze v srdci Krušných hor (pouhých 6 kilometrů od sportovního střediska Klínovec) je penzion Avionika ideálním místem pro ubytování osob i kolektivů, které dávají přednost aktivnímu pobytu. Okolí obce Kovářská, kde se penzion nachází, poskytuje množství zajímavých možností pro milovníky lyžování, pěší turistiky a cykloturistiky. Celková ubytovací kapacita penzionu Avionika činí 37 lůžek - osm dvoulůžkových, tři třílůžkové a tři čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizi s digitálním příjmem a bezdrátové připojení k síti WIFI-internet zdarma. Do každého pokoje je možné na přání hostů umístit přistýlku či dětskou postýlku. Součástí penzionu Avionika je stylová restaurace s pizzerií. Ubytovaní hosté si mohou objednat jak snídaně podávané formou švédských stolů, tak polopenzi nebo si jednoduše vybrat z jídelního lístku, který obsahuje tradiční česká jídla, více než 20 druhů pizzy i krušnohorské speciality. V létě láká k příjemnému posezení venkovní zahrádka.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Kovářská
Ulice: Dukelská 47
Telefon: 720 756 506
E-mail: [email protected]

> Komentáře