Mateřské centrum a mikrojesle Bělásek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum a mikrojesle Bělásek

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum Bělásek provozuje občanské sdružení, které bylo založeno v prosinci roku 2001 a které vzniklo a funguje pro potřeby žen na mateřské dovolené a jejich děti, pro děti všech věkových kategorií a vůbec pro celou rodinu. Snahou MC je vytvořit místo a podmínky pro společensko - kulturní setkávání dětí a dospělých a jejich vzdělávání. Aktivity MC jsou rozmanité a různorodé: vzdělávání žen na mateřské dovolené jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé, vzdělávací semináře realizace Klubu rodičů a dětí - Zpívání s dětmi, Veselé malování, Cvičení rodičů s dětmi... kroužky pro předškolní i školní děti (Výtvarný kroužek, Cvičení pro děti) organizace kulturních a sportovních programů pro děti i dospělé pobyty a akce v přírodě Dětský den, Karnevaly, Pohádkový les, Dětské olympiády, Hory s Běláskem... získávání a předávání odborných poznatků o výchově, zdraví a psychologii (přednášky a besedy s tématikou rodiny, zdraví, zdravého rodinného života, kultury apod.) půjčování kostýmů masáže lávovými kameny myostimulátor herna MIKROJESLE Zařízení obdobného typu jako je školka (jesle). Je zde zajištěna celodenní péče v malém kolektivu (max. 10 dětí). Pod vedením odborného personálu je vytvořena rodinná atmosféra.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Vojanova 178/12
Telefon: 412 528 043
E-mail: [email protected]

> Komentáře