Mateřské centrum a školka Klubíčko Litoměřice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum a školka Klubíčko Litoměřice

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pokud máte doma novorozence nebo pár týdnů staré miminko, a už jste ze všeho unavená, starosti začínají převládat nad radostmi a nevíte kudy kam, neváhejte a přijďte si odpočinout a načerpat nové síly do Klubíčka. Určitě tu potkáte někoho, s kým se můžete o vše podělit a vypovídat se. Pokud budete potřebovat významější podporu, radu či pomoc, mohou se vám věnovat i naše dobrovolnice, nestyďte se ozvat. Své miminko tu můžete v klidu nakojit či přebalit, pro větší dítě vám můžeme ohřát jídlo. Sama si pak můžete dát šálek čaje či kávy. Pokud máte větší batole, a už nevíte čím byste ho zabavila, aniž byste mu musela vyndavat hrnce z kuchyně, nebo už nevíte, jak s neposedným batoletem přežít do večera, než přijde táta domů, přijďte také. Najdete zde bezpečné a čisté prostředí – hernu zařízenou pro prťátka, kterou můžete dle libosti využít. Krom toho se můžete účastnit některých z našich programů. Vaše dítě se zabaví i s jinými dětmi a vy načerpáte nové síly. Pokud jste doma s dítětem a jste vyladěná a v pohodě a tuto náročnou, ale radostnou dobu zvládate, přijďte také. Právě vy můžete být inspirací a povzbuzením pro jiné maminky. Můžete nabídnout i svoje praktické dovednosti nebo zkušenosti druhým. Kromě MC máme také MŠ Klubíčko, která má 1 třídu s kapacitou 24 dětí, které se při výuce dělí dle potřeby a zralosti na 2 pracovní skupiny. Škola je pro děti ve věku od 2 let. Je otevřena všem dětem bez rozdílu. Jde o školu rodinného typu. MŠ je založena na fungující spolupráci rodič – dítě – učitel, respektuje individuální přístup ke každému dítěti.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Litoměřice
Ulice: Sládkova č.p. 767 / 8
Telefon: 777 935 891
E-mail: [email protected]

> Komentáře