Mateřské centrum Pojďte si k nám hrát Most | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Pojďte si k nám hrát Most

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum Pojďte si k nám hrát Most, o.s. bylo založeno v roce 2007 z podnětu mosteckých maminek a svou činnost postupně rozvíjí. Svým členkám a členům, návštěvnicím i návštěvníkům nabízí pravidelné i příležitostné aktivity určené především pro maminky na mateřské dovolené a maminky s malými dětmi do osmi let. Jeho činnost je ale otevřena i dalším rodinným příslušníkům – tatínkům, starším dětem, seniorům. Současná činnost mateřského centra vychází z dlouholetých zkušeností jeho předsedkyně Ivany Lhotákové, která v roce 1999 založila první mateřské centrum v Mostě, za což mj. získala „Cenu města Mostu“. Práci v mateřských centrech se věnuje kontinuálně již třináct let, v současné době vykonává také funkci viceprezidentky Sítě mateřských center ČR. Na zajištění činnosti se podílejí samozřejmě i další dobrovolní spolupracovníci. Rádi vás uvítáme na našich pravidelných programech, jednorázových i pobytových akcích a to jako účastníky i případně jako aktivní tvůrce činnosti mateřského centra.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Most
Ulice: ZŠ J. A. Komenského 474/22
E-mail: [email protected]

> Komentáře