Mateřské centrum Sedmikráska Žatec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Sedmikráska Žatec

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme příjemný prostor pro trávení společných chvil rodin s dětmi. Dále pak volnočasové aktivity pro děti s rodiči nebo pouze pro rodiče a pro děti. Pro širokou veřejnost pořádáme: besedy, výlety, kurzy, akce pod širým nebem. Cílem spolku je upevňování hodnot rodiny, upevňování mezigeneračních vztahů, úlohy rodičů, posilování vztahu rodič-dítě. Vytváříme podmínky pro včasný návrat žen na trh práce, pomáháme při začleňování zdravých i sociálně handicapovaných dětí do běžného života dětské komunity. Mateřské centrum je atraktivní prostor pro celou rodinu, naleznete zde volnou hernu pro aktivní trávení volného času, probíhají zde kulturní a společenské akce, vzdělávací programy na podporu péče o dítě, vztahy, zdraví, finance, slaďování rodinného a pracovního života, pohybové, výtvarné a hudební aktivity pro děti, dospělé a seniory, pobyty pro rodiče s dětmi, příměstské tábory, nabízíme prostor pro sdílení a to napříč generacemi. DS Baby klub Sedmikráska – celodenní péče o děti od 1. roku – 6 let s celkovou kapacitou 15 dětí / den. Baby klub se nachází na Střední zemědělské škole v Žatci Dětský klub Sedmikráska Chomutov – celodenní péče o děti od 10m. – 6 let s celkovou kapacitou 15 dětí / den. Dětský klub se nachází v Jiráskově ulici v Chomutově DS Školička Na Náměstí – dětská skupina s celodenní péči o děti od 1 -6 let s celkovou kapacitou 15 dětí/den. Školička se nachází na Nám. Svobody v Žatci Kreativní obchůdek – dílna s obchůdkem napříč generacemi. Probíhají zde různé kurzy, semináře. Kreativní obchůdek sídlí na Nám. Svobody v Žatci

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Žatec
Ulice: Nám. Svobody 150/151
Telefon: 776 322 176

> Komentáře