Dětský koutek v OC Forum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský koutek v OC Forum

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let. Mladší děti přijímáme pouze v doprovodu rodičů či jiné odpovědné osoby starší 18 let. O víkendu můžete využít hlídání na 90 minut zdarma. Stačí obsluze v dětském koutku předložit účtenku z některého obchodu v našem centru (vyjma parkovacího lístku) v minimální výši 100 Kč. A Vaše ratolesti se mohou vyřádit! Pro holčičky jsme nechali vyrobit velký růžový domeček na hraní s okénky, v němž najdou vybavenou kuchyňku, domeček pro panenky, stůl a židličky. Pro mini maminky jsou připraveny kočárky a panenky. Zapůjčením sukní a šatiček s volánky se mohou proměnit v princezny, nebo víly s křidélky. Pro kluky je velká dílna lákadlem. Vybavená ponkem s nářadím, hasičskou stanicí s garážemi, velkým jeřábem na ovládání, auty, roboty, vojáky, dinosaury a odstrkovadly. Pro malé děti jsou instalovány didaktické panely, vláčkodráha a doteková obrazovka Touch Toy. Pro maminky batolat a malých dětí velký výběr hraček pro nejmenší, přebalovací pult v zázemí dětského koutku. Aktivní a bezpečnou zábavu všem nabízí velká herní a prolézací sestava s relaxačními balónky a tobogánem a herní konzole X Box Kinect 360. Klidovou zónu tvoří stůl na ruční práce, hrací stoly se stavebnicí Lego, Duplo a TV koutek. Cena za první hodinu je 50 Kč. Paušální cena za doprovod dítěte je 30 Kč

> Otevírací doba

PO-NE 10:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Bílinská 3490/6
Telefon: 773 769 370

> Komentáře