Dům dětí a mládeže Sluníčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Sluníčko

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dům dětí a mládeže v Duchcově je školským zařízením pro neformální vzdělávání dětí, žáků a studentů a dalších zájemců. Jeho poslání spočívá nejen v naplňování volného času smysluplnými aktivitami v rámci zájmových útvarů i mimo ně, ale učí děti aktivnímu způsobu života, který není veden pouze konzumací kultury předkládané v médiích. Podporuje rozvoj osobnosti člověka, který bude vybaven poznávacími a sociálními způsobilostmi, mravními a duchovními hodnotami pro osobní a občanský život. Náš Dům dětí a mládeže by měl v současné uspěchané době sloužit jako azyl oddechu a duševního odpočinku pro všechny příchozí. DDM Sluníčko je zařízení otevřené, poskytuje široké spektrum možností seberealizace dětem a mládeži bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti či přesvědčení. U NÁS NAJDETE, CO HLEDÁTE: zábavu, kamarády, nové dovednosti, bezpečí a profesionalitu, realizaci svých nápadů a snů. Nabízíme širokou škálu zájmových kroužků a příměstské tábory.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Duchcov
Ulice: Družby 1006/48
Telefon: 417 836 078
E-mail: [email protected]

> Komentáře