Dům dětí a mládeže Žatec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Žatec

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Jsme volnočasové zařízení, pro různé věkové kategorie nabízíme spoustu kroužků, kurzů a oddílů. Poskytujeme vzdělávání předškoláků, pro které organizujeme i kroužky a tábory. Organizujeme akce pro veřejnost: pěvecká či taneční vystoupení a přehlídky, výstavy, výlety, soutěže, oslavy výročních svátků (masopust, halloween, vánoce, velikonoce, mikulášské besídky, den dětí) apod. Zaměřujeme se také na vzdělávací a výukové programy a kurzy pro žáky a učitele základních a středních škol. Mnoho let úspěšně pořádáme oborové soutěže (matematické, fyzikální, sportovní olympiády atd). Hlídáme úroveň vzdělávání a kvalitu našich akcí. Hlídání dětí je možné využívat jednorázově i pravidelně. Hlídání dětí je bez rodičovského doprovodu a kapacita je omezena na 12 dětí. Pro děti do 2.5 do 5 let. Pondělí až pátek od 8:00 do 15:00. Poplatek 10,- Kč/hod. Poplatek zahrnuje pitný režim a pojištění dětí. Nezajišťujeme stravu. Bližší informace Vám ochotně sdělíme na tel: 415 710 591.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Žatec
Ulice: Obránců míru 638
Telefon: 415 710 591

> Komentáře