Kreativní dílna Krasohled | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreativní dílna Krasohled

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dílna Krasohled nabízí pestrou, přitažlivou činnost s mnoha překvapeními zrovna jako nabízí tajemný pohled do krasohledu. Činnost je nasměrována k rozvoji tvůrčích potenciálů v každém člověku. K = kreativita R = radost z práce A = aktivita S = spontánnost O = otevřenost všem H = hravost (tvořivá práce je především hravá a hravost by se z ní neměla nikdy ztrácet) L = lidskost E = empatie D = dovednosti (získávání dovedností) Co vše Krasohled nabízí: kreativní programy pro rodiče s dětmi předškolního věku 3 – 6 let kreativní programy pro všechny věkové skupiny kreativní programy pro ženy od 18 do 99 let kreativní programy pro kolektivy kreativní programy pro seniory kreativní programy pro lidi s postižením kreativní programy pro školy, školy v přírodě a mimoškolní aktivity pořádání tvůrčích pobytů zakázková výroba přání a dárků, balení prodej výtvarného materiálu prodej bytových a dekoračních výrobků

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Jeronýmova 570/22
Telefon: +420 776 665 336

> Komentáře