In školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

In školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Buďte IN s námi! Za základní nosný prvek předškolního vzdělávání považujeme vztah, nikoli výkon. Učitelka a dítě jsou partnery. Naši učitelé se podílejí na formování vztahu dítěte k okolnímu světu. Snažíme se rozvíjet dítě po stránce fyzické, psychické, sociální a rozvíjet je tak, aby na prahu školní docházky bylo jedinečnou a samostatnou osobností. Ve vzdělávání dětí upřednostňujeme prožitkové poznání. Hlavním cílem výchovy je celkový rozvoj osobnosti dítěte. Velký důraz klademe na respektování individuálních schopností a možností dětí. Za tímto účelem velmi úzce spolupracujeme s rodiči. Chceme docílit vybudování základů zdravého sebevědomí, sebedůvěry, ale také počátků sebekritiky. Ve smíšené věkové skupině máme mnoho možností vést děti k toleranci, kompromisům a asertivnímu chování při řešení problémů. Školka pro děti už od 12. měsíců, otevřena i během letních prázdnin.

> Otevírací doba

6:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hornopolní 3318/36
Telefon: 604 904 450
E-mail: [email protected]

> Komentáře