Hotel Starý Mlýn Rokytnice nad Jizerou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Starý Mlýn Rokytnice nad Jizerou

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Horský hotel Starý mlýn se nachází v horní části známého střediska Rokytnice nad Jizerou a nabízí ubytování v Krkonoších všem vyznavačům zimních i letních sportů, ale také těm, kdo hledají klidné místo pro dovolenou nebo firemní jednání. Wellness a relax Ubytování v Krkonoších si můžete zpříjemnit v privátní sauně, která se nachází v přízemí tohoto domku. V zimě po lyžování nebo v létě po celodenní túře nabídneme wellness program s masážemi nebo terapiemi či finskou saunou. Stravování Aby bylo ubytování co nejpříjemnější, nabízíme i řadu dalších služeb. V nekuřácké jídelně podáváme snídaně formou bohatého švédského stolu a večeře jako servírované čtyřchodové menu. Pro denní i večerní posezení máme restauraci s dobře vybaveným barem, vinárnou a v létě slunnou terasou. Zábava pro děti i dospělé Pro vaše nejmenší dva dětské koutky, pro větší děti a dospělé hernu, kde je billiard, stolní fotbálek a šipky. Na zahradě s udržovaným trávníkem máme pro děti venkovní sestavu s houpačkami, skluzavkou, domečkem i lezeckou stěnou a pískovištěm. Dále je k dispozici velká trampolína, outdoorový stolní tenis a hřiště i vybavení pro badminton. Adrenalin pro rodinu i firemní akce Jedno z největších lákadel našeho hotelu je vlastní motokárová dráha s časomírou a půjčovnou motokár pro děti i dospělé. Motokáry jsou v provozu od jara do podzimu a využívány jak rodinami, tak i firemní klientelou, jako příjemný, ale zároveň bezpečný adrenalin.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Rokytnice nad Jizerou
Ulice: Rokytno 17

> Komentáře