Koloběžky na Podřipsku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koloběžky na Podřipsku

Foto: .

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Krásu Podřipska můžete v turistické sezoně obdivovat na koloběžkách. Zvolit můžete jednu z výletových tras a příjemně si tak přiblížit řadu jedinečných míst. Půjčovna koloběžek funguje po dobu turistické sezony od měsíce května a můžete si tak netradičně přiblížit jedinečná místa na Podřipsku. Odevzdání koloběžek je pak možné na několika sběrných místech (parkoviště pod horou Říp v Rovném, hospůdka Štípárna Vesce, románský hrad v Roudnici n. L., bistro U Trumpetky). TRASA 0 Z úpatí hory Říp, sjezd řípskou alejí k 1.sběrnému místu – parkoviště Rovné TRASA 1 Z úpatí po vrstevnici okolo hory Říp k 1.sběrnému místu – parkoviště Rovné TRASA 2 Z úpatí po vrstevnici okolo hory Říp k 2. sběrnému místu – hospůdka Štípárna ve Vesci TRASA 3 Z úpatí po vrstevnici okolo hory Říp k 3. sběrnému místu – románský hrad v Roudnici n. L. TRASA 4 Z úpatí po vrstevnici okolo hory Říp k 4. sběrnému místu – bistro u Trumpetky v Lounkách TRASA 5 Z úpatí po vrstevnici okolo hory Říp k 3. sběrnému místu – románský hrad v Roudnici, Lounky, přívoz Nučničky, zpět k románskému hradu

> Otevírací doba

dle otevírací doby půjčovny

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Roudnice nad Labem
Ulice: hora Říp
Telefon: 604 559 931

> Komentáře