Vánoční trhy v Liberci a rozsvícení vánočního stromu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční trhy v Liberci a rozsvícení vánočního stromu

Foto: .

> Termín

24.11.2019 - 18.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Krásné vánoční svátky se již pomalounku ale jistě blíží a určitě se na ně také těšíte. Všude bude krásně bílo, nazdobená náměstí a ulice, prostě tradiční atmosféra, která bude doplněná vůní perníčků a punče linoucí se z vánočních trhů umístěných na náměstích. Chystáte se je také navštívit? Zajímavá vás, kde se budou konat vánoční trhy v Liberci? Podívejte se na bližší informace. ✅ Kdy začne adventní program ve městě? Vánoční program v Liberci začíná již 24. 11. 2019. V tento den si můžete poslechnout první vánoční koncert dětských sborů a večer se na náměstí Dr. E. Beneše rozsvítí strom. V další dny se můžete těšit na originální program, který všechny zaujme. Dále 5.12. přijede na náměstí Mikuláš, kde před radnicí proběhne rej čertů a andělů. Každou adventní neděli budou připraveny koncerty a zapálí se další svíce. Také jsou připraveny další atrapy, betlém, představení a mnoho dalšího. Poslední neděli před Vánoci se můžete podívat na známou osobnost a její představení. Na nádvoří radnice vystaven strom přání, kam si můžete přijít pověsit svá přání nebo vzkaz pro Ježíška a to vždy v úředních hodinách nebo v sobotu dopoledne a v neděli přes den. Nebude chybět začátkem prosince podávání adventní dýňové polévky primátorem, poté zatroubí vánoční trubači a za pár dní mrkněte na ohňostroj na Soukenném náměstí. ✅ Kdy budou trhy? Samotné vánoční trhy začnou na náměstí Dr. E. Beneše před radnicí v sobotu 30. 11. a skončí v neděli 23. 12. 2019. Otevřeno bude každý den od 9:00 do 18:00 hodin. Poslední den bude otevírací doba zkrácena. Zajděte se na trhy podívat, kde si můžete zakoupit vánoční zboží (dárky, dekoraci, drobnosti, trdelníky, punč, cukroví, občerstvení atd.), dále zhlédnout vánoční program a další akce nejen pro děti. ⭐ Tato akce se koná již od 30. listopadu. Dále na Soukenném náměstí bude otevřen adventní trh, ale zatím nebylo zveřejněno, kdy se bude letos konat. Také se běžte podívat na adventní koncerty, které se budou konat vždy v neděli od 13:30 a 18:00 v obřadní síni. Přes celou dobu trhů se zajděte kouknout na vyřezávaný betlém a nebo na oživlý betlém den před Štědrým dnem. Nezapomeňte, že na začátku prosince přijede na náměstí Mikuláš, což ocení především děti. ✅ Kdy bude rozsvícení stromu? Vánoční strom bude podle programu rozsvícen v neděli 24. 11. 2019 na náměstí Dr. E. Beneše, když se setmí, a to týden před začátkem adventu. Akce bude doprovázena tradičním kulturním programem. Nebude chybět ani pohádkový orloj na radničním balkonu. ⭐ Zapamatujte si, že se stromeček rozsvítí 24. listopadu. Po celou dobu se můžete těšit na zajímavý program, kdy na pódiu vystoupí děti ze škol i školek, kapely, zpěváci a zpěvačky, pohádky a mnoho dalšího!

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: náměstí Dr. E. Beneše

> Komentáře