Puzzle Room | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Puzzle Room

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Úniková hra, únikovka nebo také escape game, escape room nebo puzzle room. To všechno jsou názvy pro jedinečný fenomén posledních let. Pro hodinu interaktivní týmové zábavy, při které zapomenete na svět okolo vás a ponoříte se do luštění, odkrývání a unikání. Pro hru, která vtáhne každého bez ohledu na věk či předchozí zkušenosti. PUZZLE ROOM přináší hráčům nejlepší únikové hry již od roku 2014. Naše únikové hry najdete na dvou místech v Praze. Únikové místnosti a mise se nachází v ul. Čechova, Praha 7 a dále v ul. Senovážná 8, Praha 1. Puzzle Room nabízí tyto hry a mise: GOLEMOVA SKRÝŠ Přeneseme vás do 16. století, do staré Prahy, kde jste mohli potkat Golema, muže stvořeného z hlíny. Najdete za 60 minut ve studovně rabiho Löwa šém, kterým ovládnete Golema a uniknete z místnosti ven? Díky identické místnosti Golemova skrýš II. je možné hrát současně nejenom proti času, ale i proti skupině přátel. STROJ ČASU Ve Stroji času s námi procestujete několik různých období dějin lidstva. Vaši jedinou misí bude zachránit vaše přátele z časové smyčky a vrátit se zpátky do současnosti. Tak se připravte, bude to divoká jízda! ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ Následujte bílého králíka, který vás zavede do říše plné fantasie a zábavných úkolů. Tuto hru lze hrát v režimu Rodina, což je speciální úprava pro rodiče a děti již od 6 let. ÚNOS Staňte se soukromými vyšetřovateli. Vaším úkolem bude zachránit bohatou dědičku Vanesu z rukou únosců dřív, než bude pozdě. Na její záchranu máte jen 90 minut a čas běží.. Únikovou misi Únos máte možnost hrát nejen proti času ale i proti sobě. Vyzvěte kolegy, kamarády nebo příbuzné na souboj. Až 8 teamů může hrát najednou. Mise se odehrává ve veřejném, zastřešeném a vytápěném prostoru a tým řeší úkoly pomocí speciální aplikace na tabletu. PUZZLE ROOM je skvělá volba pro trávení volného času. U nás najdete únikové hry pro dospělé, děti, začátečníky, zkušené hráče i pro celou rodinu! Přijďte si zahrát i vy. Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Čechova 10
Telefon: +420 603 841 483
E-mail: [email protected]

> Komentáře