Letní Letná - Slavnostní zahájení / open air | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní Letná - Slavnostní zahájení / open air

> Termín

14.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Letošní ročník mezinárodního festivalu Letní Letná zahájí unikátní projekt, který opět posouvá hranice možného. Do Prahy zavítá světoznámá provazochodkyně Tatiana-Mosio Bongonga z francouzského souboru Cie Basinga. MAPA AKCE Zdejšímu publiku se s velkým úspěchem představila již před šesti lety, kdy u příležitosti oslav 10. výročí festivalu vystoupala na vrchol šapitó. Tentokrát je však laťka nastavená mnohem výš – její „procházka v oblacích“ se odehraje ve výšce 35 metrů na laně dlouhém 350 metrů. Povede od Právnické fakulty, přes Vltavu až do Letenských sadů, to vše za doprovodu živé hudby, která provazochodkyni celou dobu hraje do rytmu. Příchodem na Letnou tak Cie Basinga slavnostně zahájí XVI. ročník Letní Letné. Živý přenos – live stream na Vltavě Český rozhlas Vltava vám přinese unikátní zážitek živého vysílání ze zahájení festivalu Letní Letná. Nalaďte si Vltavu 14.8. od 18.00, anebo zapněte si živý videostream na Facebooku Vltavy. Procházku v oblacích provazochodkyně Tatiany-Mosio Bongonga, od Právnické fakulty až do Letenských sadů, bude v přímém přenosu pro posluchače a diváky komentovat Veronika Štefanová a její hosté.

> Otevírací doba

18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Letenský park

> Komentáře