Wakemaster areál Seč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Wakemaster areál Seč

Foto: web wakearealy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Areál pro wakeboarding a vodní lyžování Wake/Seč je situován nedaleko města Seč v okrese Chrudim. Díky nové turistické trase je přímo propojen s moderním kempem Autokemp Seč Pláž vzdáleném cca 250m. Areál pro wakeboarding a vodní lyžování se nachází v krásném prostředí vodní nádrže Seč. Ta je součástí CHKO Železné hory. Přehrada slouží k letní rekreaci návštěvníků z celé republiky. Nad vodní plochou sečské přehrady se tyčí zříceniny dvou hradů - Oheb a Vildštejn. V okolí vodní plochy je mnoho rekreačních zařízení s ubytovacími a stravovacími kapacitami a podnikových a soukromých chat. Pokročilejším jezdců jsou k dispozici kvalitní plovoucí překážky – kicker a rail. Jejich provedení dovoluje rychlou instalaci a tím přizpůsobení prostoru jízdy dle požadavků a schopností jezdců. Naše překážky jsou vyrobeny v celoplastovém provedení, bez dalších přídavných materiálů. Díky tomu nejsou zvlněné. Použité jakostní plasty mají velmi nízký koeficient tření, takže se Vám nestane, že se překážce zpomalíte. Před vlastní jízdou je dobré se protáhnout a rozehřát. Proto je náš areál vybaven venkovní tělocvičnou. Byla navržena s cílem ideálního rozcvičení partií důležitých pro wakeboarding a vodní lyžování. Naše obsluha Vám ráda poradí a předvede základní cviky.

> Otevírací doba

viz webové stránky

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Seč
Ulice: Wakemaster areál Seč
Telefon: 736 167 943
E-mail: [email protected]

> Komentáře