Zámek Police | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámek Police

> Otevřeno

červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

POZVÁNKA na Zámek Police od 1.7.-31.8.2019 (ÚT - NE 9 -16h.) 3 rokem otevřeno muzeum RAF rozšířeno o další expozici a výstavu. 2. rokem otevřeno muzeum historických motorek ČEZ a JAWA. Zámek Police je otevřen pro veřejnost od 1.7. do 31.8. od 9-16 hodin kromě pondělků. Informace na OÚ Police tel.: 568 445 056. Prohlídka zámku je přibližně 45 minut, začíná každou hodinu od 9 hodin a poslední prohlídka je v 16 hodin. Od 1.7.2017 otevřeno muzeum našich letců v RAF - stálá a jediná expozice tohoto druhu v ČR. Vstupné - dospělí 30,-Kč, děti, důchodci a invalidé 10,-Kč U hlavního vchodu do zámku je Návštěvnické centrum, kde si zájemci mohou koupit suvenýry, pohlednice, turistické známky a malé občerstvení. V NC mohou využít i PC, který je připojen k síti internetu. Pro cyklisty je možnost uzamknutí kol, případně půjčení nářadí pro drobné opravy.

> Otevírací doba

Út - Ne - 9:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Police
Ulice: Police 1

> Komentáře