Cihelna 2019 - Svoboda přichází přes Slezsko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cihelna 2019 - Svoboda přichází přes Slezsko

Foto: Akce Cihelna

> Termín

16.8.2019 - 18.8.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

22. ročník významné společenské akce připomínající klíčové historické okamžiky i současnost obrany státu. Motto akce: "Svoboda přichází přes Slezsko...". Na velkou podívanou se můžete těšit ve dnech 16. až 18. srpna 2019, hlavním ukázkovým dnem bude sobota 17. srpna - celodenní program na předváděcí ploše s dynamickými a statickými ukázkami AČR, IZS, PČR, Celní správy, Vězeňské služby a dvěma velkými historickými bojovými rekonstrukcemi na téma těžkých osvobozovacích bojů v prostoru Ostravska na jaře 1945 - "Svoboda přichází přes Slezsko..." Neděle 18.8.2019: Den muzeí v Králické pevnostní oblasti V průběhu trvání akce: - speciální prohlídkové trasy ve tvrzi Bouda a ve tvrzi Hůrka (v pátek, sobotu a v neděli) - zvláštní autobusová linka "bojiště - vchodový srub tvrze Bouda" (v sobotu a neděli) - jízdy těžké bojové techniky a vojenských vozidel pro návštěvníky na předváděcím polygonu Vojenskáho muzea Králíky (v pátek a v sobotu) - dobové tábory zúčastněných historických vojenských jednotek (v pátek a sobotu) - moderní i historická vojenská technika (v pátek a v sobotu) - prodej speciálních sběratelských a upomínkových předmětů, literatury s vojenskou tématikou

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Králíky
Ulice: Vojenské muzeum Králíky, TIC ČS. OPEVNĚNÍ, Prostřední Lipka 1
Telefon: 608 478 732
E-mail: [email protected]

> Komentáře