Farma Ch - Cetkovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma Ch - Cetkovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme jízdu na koni pro děti i dospělé. kurzy jízd pod vedením zkušených instruktorů. Přijímáme nové členy do jezdeckého oddílu. Na Farmě máme asi 25 koní a provozujeme jezdecký oddíl, tábory a pobyty pro dospělé a také samostatné vyjížďky do přírody nebo výcvikové hodiny. Pokud máte svého koníka, můžete si ho zde i ustájit. Staré Arabské přísloví tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Ti, co na koních jezdí, jistě potvrdí. Vztah, který má člověk a kůň, je znám jíž od nepaměti. Kůň byl domestikován asi 4000 let př. n. l. Dřív byl využíván hlavně pro práci na polích, při nošení nákladů, ve vojenství a lesnictví. Postupem času, jak se rozvíjela technika, byli koně méně využíváni v těchto odvětvích a časem se stali spíše přítelem. Začali být využíváni v jezdeckém sportu. Což trvá dodnes. I dnes ale kromě jezdectví využíváme koně v lesnictví, také pro nošení nákladů ( soumarští koně) a pro produkci žíní, mléka, hnoje a třeba krevního séra pro humánní i veterinární lékařství. V České republice převažuje samozřejmě chov koní pro sport . Péče a chov koní, je náročná záležitost a pokud uvažujete o koupi koně, měli byste nejdříve někam chodit jezdit. Naučit se jak se správně ke koni chovat a jak se o něj starat. Najděte si v okolí vašeho bydliště nějakou stáj, kde přijímají nové členy do jezdeckého oddílu nebo jeďte na nějaký tábor či pobyt s koňmi.Přečtěte si odbornou knížku o koních. Tak získáte aspoň základní zkušenost. Pokud jste se pro koníka již rozhodli, máte představu co obnáší jeho péče i finanční stránka, ale nejste si jisti s výběrem , klidně se obraťte na nějakou stáj s žádostí o pomoc. Koupě koně je velká zodpovědnost,proto ji dobře zvažte. Můžete se objednat i na samostatnou hodinu. hodina jízdy do lesa s instruktorem 350,- hodina jízdy na parkuru pod vedením instruktora 350,- V krásné přírodě Jihomoravského kraje, nabízíme jezdecký oddíl u koní pro děti. Děti se u nás naučí samostatnosti, správné péče o koně a jezdeckému umění pod vedením vyškolených instruktorů. Zažijí u nás spoustu legrace a věříme, že se k nám budou rády vracet. Jezdecký oddíl bude probíhat v odpoledních hodinách.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Cetkovice
Ulice: Pohorská, 679 21
Telefon: 728883156

> Komentáře