Hotel Panská lícha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Panská lícha

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Restaurace Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace Panská lícha Stylová restaurace se nachází v jezdeckém areálu Panská lícha v Brně. Připravujeme pro Vás speciality české kuchyně, zvěřinu, ryby, steaky a mnohé další. Kvalitní kuchyně a příjemná obsluha je pro nás samozřejmostí. Nabízíme Každý den šest druhů poledního menu v době od 11.00 - 14.00 hod (možnost platby všemi dostupnými druhy stravenek) Víkendové menu a víkendové speciality (na každý víkend pro Vás připravujeme zpestření, např. zabíjačky, zvěřinu, králíky, husy, ryby, žebra, kolena atd.) Více naleznete v aktualitách Sezónní akce (grilování, country odpoledne...) Nabízíme uspořádání - Svateb - Promocí - Rodinných oslav - Firemních školení - Večírků - Sportovních a dětských dnů - Degustace vína pod vedením zkušeného someliéra (pro skupiny od 10 osob).... Rodinný tříhvězdičkový Hotel Panská lícha se nachází v klidném prostředí jezdeckého areálu Panská lícha na okraji města Brna (mezi sídlištěm Lesná a Soběšicemi cca 6 km od centra a 9,5 km od BVV). Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích (v některých možnost přistýlky) a apartmánech. Kapacita hotelu je až 56 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout/vana), TV se SAT příjmem, telefonem a připojením na internet zdarma. Náš hotel je nekuřácký! Do všech pater vyjedete výtahem! Naše služby: Check in: 14,00 hod. check out: 11,00 hod. Doplňkový prodej (občerstvení, hygienické potřeby, mapy….) Recepční služba 24 hodin Snídaně v hotelové restauraci Parkoviště přímo před hotelem zdarma Masáže za zajímavé ceny Pobyt psa zdarma! Tréninkové stáže s vlastním koněm Pronájem ploch areálu - cena dohodou Místní jezdecká a pony škola (pobytové jezdecké kurzy, jezdecká akademie) Zajištění vstupenek a informací o kulturních akcích v městě Brně (kino, divadlo, koncerty) Jezdecký areál nabízí ustájení v prostorných boxech s kapacitou 50 koní. Dobré podmínky k tréninku u nás najdou sportovní jezdci všech tří olympijských disciplín (drezúra, parkur, všestrannost), kteří mají k dispozici cvičné kolbiště s kvalitními povrchy. Nově též crossovou trať s rostoucím počtem military skoků. Spokojeni u nás budou i jezdci bez sportovních ambicí. Tito jezdci mohou využívat nekonečné množství lesních cest v okolí areálu. Výhodou pro klienty jezdeckého areálu, a to jak z řad majitelů koní tak zákazníků jezdecké školy, je určitě výhodná poloha na okraji Brna a dobrá dopravní dostupnost (10min autem z centra Brna, MHD bus č.57 - zastávka Panská lícha).

> Otevírací doba

dle provozovatele

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Panská lícha 6, 614 00 Brno

> Komentáře