Hotel Vega | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Vega

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na rozdíl od jiných hotelů v mikroregionu luhačovické přehrady, Luhačovic a Pozlovic, bylo pro stavbu hotelu Vega vybráno místo nahoře, nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti. Jsme rádi i za ty nejmenší zákazníky, proto se na ně vždy řádně připravujeme! V letních měsících a částečně i během roku máme pro děti připraveny speciální programy s animátorem! Tvořivé dílničky, procházky po lesích, pouštění draků, soutěže a mnoho dalšího Vás může během dovolené doprovázet. Nechejte na chvíli děti zkušeným animátorům a užijte si sami chvilku klidu :) K snídani Vám rádi připravíme mléčné kašičky, zeleninové mixy aj. (Nutná domluva předem). Po celý den je pro Vás volně přístupný dětský koutek s hračkami a malovací stěnou! Venku si pak můžou děti hrát na dětském hřišti s prolézačkami a pískovištěm. TIP pro maminky: Dětské hřiště je hned vedle opalovací terasy s přístupem k bazénu, takže máte své děti pod kontrolou i když se sami sluníte :o). Standardně máme k zapůjčení: postýlky, vaničky a přebalovací podložky dětské knížky i dětské hry dětské židličky, příbory a mističky - v restauraci V létě navíc: 1x opékání na hotelovém ohništi (cena špekáčků a chleba v ceně letního pobytu) 1x organizovaný soutěžní program pro děti 1x organizována prohlídka lázní Luhačovice s průvodcem (v ceně letního pobytu) 1x dětská diskotéka možnost cyklovýletu s průvodcem (při zájmu min. 10 osob) Dětský koutek a animační programy Pro děti je na hotelu připraven dětský koutek. Dětský koutek má východ na opalovací terasu a dětské venkovní hřiště plné atrakcí. Na letní terase, která je propojena s bazénem jsou připraveny opalovací lehátka, slunečníky a dětský bazének. V letních měsících je 1x týdně zajištěno dopolední hlídání dětí se zábavným programem. Každý letní týdenní pobyt má zajištěn společné opékání na hotelovém ohništi.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Luhačovice
Ulice: Hotel VEGA, s.r.o. Pozlovice č. 99 763 26 Luhačovice

> Komentáře