VENKOVNÍ BAZÉN A PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

VENKOVNÍ BAZÉN A PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA

> Otevřeno

červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Za hotelem u startu přírodní vodní skluzavky jsme pro Vás vybudovali celonerezový venkovní bazén s infinity hranou! Bazén má rozměry 15x4m. Nově se také u bazénu a přilehlého startu již zmiňované skluzavky nachází občerstvovací bufet, kde zaženete žízeň i potěšíte své chuťové pohárky. Samozřejmostí je převlékárna, sprchy a sociální zařízení. Pokud se tedy v letošním roce nechcete tlačit na přeplněných velkých koupalištích – vodní skluzavka společně s novým bazénem na Hotelu Vega je pro Vás to pravé ořechové! Průzračná voda, vodní skluzavka, dokonalý výhled, nádherná příroda a vše potřebné na jednom místě – To je tip pro letošní vodní radovánky Přírodní vodní skluzavka V bývalém zorbingovém korytě je pro Vás již pátou sezónu připravena přírodní vodní skluzavka! Tato skluzavka měří 150m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec! Tato vodní atrakce má především zábavní charakter :) Zabaví se na ní děti i dospělí! Součástí vodní skluzavky je také opalovací písečná pláž s lehátky a deštníky. U pláže je také převlékací kabinka. Jako převlékárnu můžete také využít dámské i pánské šatny u vnitřního bazénu hotelu.

> Otevírací doba

dle zájmu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Luhačovice
Ulice: Hotel Vega, Pozlovice 99, 763 26 Luhačovice

> Komentáře