Zlaté české ručičky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zlaté české ručičky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V expozici Zlaté české ručičky naleznete světově ojedinělou kolekci více než 90 unikátů ze zápalek a zápalkových hlaviček a další výrobky šikovných českých rukou. K expozici náleží i zahrada s obřími předměty a přiléhajícím dětským hřištěm. Základem expozice je unikátní kolekce více než 90 exponátů vyrobených ze zápalek a zápalkových hlaviček - nejrozsáhlejší svého druhu na světě. K zápalkovým exponátům se postupně přidávali další a další neuvěřitelné výkony českých, moravských i slovenských rukou. Lze zde také vidět obřího plyšového medvídka "Kukyho" nebo největší krasohled a spoustu dalších zajímavých exponátů.. Součástí expozice je volně přístupná zahrada, která se stává odpočinkovým místem pro školní výlety, ale i rodiny s dětmi. K vidění na ní je třeba obří mamut z proutí nebo obří trychtýř, či konev.

> Otevírací doba

po - ne 9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Pelhřimov
Ulice: Nábřeží rekordů a kuriozit 811

> Komentáře