makeITtoday: programování pro děti a studenty ve věku 8 - 15 let | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

makeITtoday: programování pro děti a studenty ve věku 8 - 15 let

> Termín

01.10.2018 - 31.01.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Zábavné programovací kurzy pro všechny ve věku od 8-15 let. Pro děti od 8-12 let jsou kurzy ve Scratchi, nejrozšířenějším a nejpopulárnějším programovacím jazyce pro děti na světě. Pro studenty 13-15 let máme nově kurzy v Pythonu. Python patří mezi nejpopulárnější programovací jazyky současnosti. Tento kurz je zaměřen na základy Pythonu a je přizpůsoben věku studentů, kteří se seznámí s Pythonem a naučí se tento jazyk používat v praxi. Kdy: od 1. října 2018! Jak často: 1x týdně 75 minut Kde: StartUp Market, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 Studenti našich kurzů se naučí nejen programovat, ale také prezentovat své projekty ostatním, diskutovat o nich a pracovat v malých týmech. Jakým způsobem? Věříme v přátelskou a neformální atmosféru, kde je lektor mentorem a facilitátorem dalších nápadů. Učíme děti a studenty spolupracovat, nejen soutěžit, sdílet a prezentovat svoje nápady a projekty před ostatními. Lekce je plná interakcí a diskuzí. To vše zábavnou formou-make IT fun- je jedním z našich základních principů. Více na www.makeittoday.cz!

> Otevírací doba

dle rozvrhu jednotlivých kurzů

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: StartUp Market, Bubenské nábřeží 306/13
Telefon: +420 606 379 271
E-mail: [email protected]

> Komentáře