Pohádka o strašidelném nádraží - Divadlo v Rytířské | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádka o strašidelném nádraží - Divadlo v Rytířské

> Termín

17.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Divadlo pro děti plné písniček, strašení a kouzel, kdy se děti nebudou bát, ale užijí si spoustu legrace. Děti se spolu s námi ocitnou na jednom malém nádraží v městečku jménem Planá. Na tomto úplně obyčejném vlakovém nádraží, které spravuje přednosta stanice Bedřich Růžička, se dějí naprosto záhadné věci, začalo zde totiž strašit. A tak se Plané začalo říkat, Strašidelná Planá, a lidé se nádraží začali vyhýbat. Podaří se přednostovi stanice společně s dětmi strašidlo vyhnat? Nebo bude muset zavolat na pomoc svou sestru Blaženu Růžičkovou? A co je to vlastně za strašidlo? To všechno se dozvíte v naší pohádce plné písniček, strašení a kouzel. Ale nemusíte se bát, děti si neužijí jen strašení, ale hlavně spoustu legrace… Autor: J.Vlčková, P.Jurková Hudba: L.Winterová Hrají: Pavlína Jurková, Jarmila Vlčková, Lukáš Jurek Představení je vhodné pro děti od 4 do 9 let Délka představení: 55 min. bez přestávky Vstupenky na http://divadlovrytirske.cz/pohadka-o-strasidelnem-nadrazi/ (rezervace nebo nákup) či telefonicky na 725 830 655

> Otevírací doba

11:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Rytířská 31
Telefon: 725830655
E-mail: [email protected]

> Komentáře