Třeboň v marcipánu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Třeboň v marcipánu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Třeboň v marcipánu je jedinečné spojení muzea, čokolaterie a prostoru pro tvoření z marcipánu. Navštivte nové rozšířené prostory, které se otevřeli návštěvníkům teprve v listopadu 2017. Kromě expozice na Vás čeká velice příjemná čokolaterie, která je tou jedinou a opravdická v Třeboni. Jejich čokolády jsou točené a husté, můžete si vybrat ze 4 základních (hořká, mléčná, karamelová, bílá) a denně nabízí i exklusivní čokoládu origine nebo plantážní. V čokolaterii najdete i prodejní galerii marcipánových figurek, marcipánové i čokoládové suvenýry s motivem Třeboně, kávu, zákusky a dorty jejich vlastní výroby. Součástí jsou i dílny, které jsou určené pro všechny věkové kategorie, ale nejvíce asi zaujmou děti. Můžete si v dílnách vyzkoušet práci s marcipánem a vymodelovat si svůj vlastní suvenýr. Malé děti použijí vykrajovátka, větší se mohou pustit i do 3D figurek. Dílničku můžete opakovaně navštívit nezávisle na expozici. Je přístupná přímo z čokolaterie. V zimních měsících budou v dílně probíhat samostatné lektorské programy pro děti i dospělé. Vstupné do dílny : zdarma, platíte pouze použitou surovinu

> Otevírací doba

Květen – Září
Po-Ne : 9:00 – 20:00
Říjen – Duben
Po-Ne : 9:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Třeboň
Ulice: Masarykovo nám. 103

> Komentáře