Malvíny Třešť - přírodní koupaliště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malvíny Třešť - přírodní koupaliště

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Užijte si slunečné letní dny na Přírodním koupališti Malvíny v Třešti. Koupaliště nabízí atrakce v podobě vodního hřibu a chrličů. Děti se navíc mohou vyřádit na šestimetrové skluzavce. Pokud nechcete jen tak polehávat a slunit se, pak můžete zvolit i aktivní formu odpočinku a zahrát si s přáteli plážový volejbal. Na nejmenší děti čeká brouzdaliště s maximálně 40 centimetry vody. V plavecké části dosahuje hloubka 2,6 metru. Ceny vstupného: DOSPĚLÍ: základní celodenní vstupné: 70 Kč (umožňuje na jednu vstupenku dva vstupy, tj. možnost opustit areál) snížené základní vstupné po 14.00 hod.: 50 Kč snížené základní vstupné po 18.00 hod.: 30 Kč DĚTI DO 15 LET, SENIOŘI NAD 65 LET, DRŽITELÉ PRŮKAZU ZTP A ZTPP: základní celodenní vstupné: 35 Kč (umožňuje na jednu vstupenku dva vstupy, tj. možnost opustit areál) snížené základní vstupné po 14.00 hod.: 25 Kč snížené základní vstupné po 18.00 hod.: 15 Kč PŘEDŠKOLNÍ DĚTI V DOPROVODU RODIČŮ NEBO DOSPĚLÉ OSOBY: zdarma

> Otevírací doba

PO–NE - 10:00–20:00
(platí v případě přízmivého počasí)

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třešť
Ulice: Na Hrázi

> Komentáře