Kavárna a palačinkárna Na Cestě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna a palačinkárna Na Cestě

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tréninková kavárna sociálně terapeutické dílny Slunečnice na děčínském zámku. Slunečnice svým projektem tréninkové kavárny-palačinkárny reaguje na dlouhodobou potřebu chybějící návazné služby mezi sociální rehabilitací a možností pracovního uplatnění pro osoby s postižením. Aby pomohla tuto mezeru zaplnit, usiluje dlouhodobě o vytvoření chráněných pracovišť, tzv. sociálně trapeutických dílen (STD). Prvním samostatným výstupem těchto dílen je právě vznik tréninkové kavárny-palačinkárny v jedinečném prostředí děčínského zámku. Kavárna není jen obyčejnou kavárnou, ale kavárnou s creperií (= palačinkárnou). V naší Café – creperies Na Cestě najdete nejrůznější druhy palačinek na sladko i na slano, chutné dezerty a ti z vás, kteří palačinkám úplně neholdují, každý den nové obědové menu. Samozřejmostí je vynikající zmrzlina Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce. Vynikající čaje odebíráme od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa. Protože naše organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, najdete v naší provozovně fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. Certifikační známka Fairtrade je záruka, že kvalita této kávy byla ověřena v souladu s přísnými mezinárodními standardy nezávislé organizace Fairtrade (více info na www.profairtrade.cz). Nabízené druhy kávy mají vynikající chuť a překvapivě nízkou cenu za vysokou kvalitu. V kavárně se také nachází dětský koutek, což jistě maminky ocení.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Dlouhá jízda 1253
Telefon: 739 671 416

> Komentáře