Lagarto Café Galerie Teplice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lagarto Café Galerie Teplice

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Lagarto Café je kavárenský řetězec s vlastní zmrzlinárnou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobnou. Lagarto Café Galerie Teplice se nachází v OC Galerie Teplice. "Cestujeme, vzděláváme se, učíme se a nasloucháme – jen tak můžeme s vámi každý den v kavárnách sdílet naše zkušenosti v podobě nekompromisního výběru surovin, rozmanitosti umění přípravy kávy, pečením vlastních dortů, laděním receptur gelata a neustálým tlakem na přinášení nových chutí na sever Čech. Žijte na plno s námi." Na rozdíl od průmyslově vyráběných zmrzlin si zde připravují každou zmrzlinu v malém množství tak, aby si byli jistí nášlehem, výslednou kvalitou a čerstvostí. Zmrzlinář každé gelato namíchá, ručně vytvaruje a ihned druhý den po dozrání posílá do kavárny. Pistáciová zmrzlina je opravdu ze sicilských pistácií, čokoládová z čokoládových dukátů s 67% obsahem kakaa a ovocné jsou vždy vyráběny z čerstvého ovoce.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Teplice
Ulice: náměstí Svobody
Telefon: +420 777 822 160
E-mail: [email protected]

> Komentáře