Slovácký dvůr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slovácký dvůr

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Slovácků dvůr nabízí několik možností ubytování, restauraci, bufet, grill point s udírnou. V areálu se nachází víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem na tenis, volejbal, kopanou, basketbal, florbal s možností osvětlení, beachvoleybalový kurt, dětské hřiště s trampolínou. 18 jamkové golfové hřiště s umělým travnatým povrchem je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro rodiny s dětmi. V areálu Slováckého dvora je možnost nejen aktivního sportovního vyžití, ale jsou zde i zařízení sloužící k odpočinku a zábavě. Jednou z možností vyžití v areálu Slováckého dvora je i návštěva malého wellness zařízení, jehož součástí je klasická finská sauna, vířivá vana a vyhřívaná odpočinková lavice. Možnost zapůjčení elektro-kol nebo kol dámských, pánských či dětských, včetně dalšího vybavení - přilby, sedačky. Dále zapůjčení koloběžek pro děti i dospělé. NOVĚ pro Vás otevíráme nový cykloservis. Jsme schopni Vám provést opravy kol, případně kola uschovat, seřídit, vyčistit a připravit pro další použití. Dále nabízíme prodej drobných náhradních dílů. (pláště, duše, osvětlení, zámky, stojany na kola). Na jaře pro Vás otvíráme víceterasové lanové centrum pro děti a dospělé od 4 let věku. Půjčíme Vám sportovní vybavení: Tenisové rakety, badminton, míče, in-line brusle, nordic walking hole, florbalové hole, kola, elektrokola.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Ostrožská Nová Ves
Ulice: Kemp a penzion Slovácký dvůr, Nádražní 1010, ​687 22 Ostrožská N
Telefon: 572 598 154
E-mail: [email protected]

> Komentáře