Úniková hra DeCrypt | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Úniková hra DeCrypt

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jsme únikovka s 60ti minutovým limitem a příběhem lásky papírových postaviček. Nejsme strašidelní a tak je hra vhodná pro děti v doprovodu rodičů nebo jen pro rodiče, případně pro tým dětí starších 10 let, ideálně v doprovodu alespoň jednoho dospělého. My nesbíráme staré věci. Ani zámečky všeho druhu. My kromě samotné hry vystavujeme jedinečné umělecké předměty. Jsme galerií uměleckých děl a designu výtvarníka Petra Lukáše Racka v kombinaci s elektronickými efekty a automatizací. V každé naší únikové místnosti budete plnit určitý úkol a přitom budete obklopeni papírovými sochami a jedinečnými artefakty, které Vás zavedou až do světa dětské fantazie. Abyste však mohli dokončit svůj úkol, budete muset ovládat technologie 21. století. Zvládnete udržet svou pozornost a splnit svůj úkol? Nebo se neubráníte a budete se kochat? U nás jsou totiž i toalety uměleckým dílem… Světu únikových místností fandíme. Od začátku realizace jsme si však kladli velké cíle a jsme přesvědčeni o tom, že je to na našich únikových místnostech znát. V našich místnostech budete potřebovat kromě otevřených očí zejména otevřenou mysl a schopnost uvažovat v souvislostech. Přijďte si vyzkoušet rodinnou spolupráci a společně zdolat naši místnost!

> Otevírací doba

10:30-22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4 - Braník
Ulice: Branická 16/264
Telefon: 222 36 36 47
E-mail: [email protected]

> Komentáře