Tree House U jezevce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tree House U jezevce

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Tree House 2 na modřínu navazuje na Tree House na Babím lomě. Tree House 2 je umístěn ještě více v lese, daleko od civilizace. Na tomto místě můžete načerpat novou energii, kterou Vám toto krásné místo poskytne v podobě ničím nerušeného klidu v hloubi lesa. Tento domek je nižší, větší a prostornější. Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupiny. Tree House 2 se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m² a terasy o rozměru 10 m². Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Přístup je rovným schodištěm. V domku je manželská postel a dvoupatrová postel. Dále jsou zde kamínka a ekologické WC. Tree House 2 se nachází cca 1 km od chaty Babí lom. Příjezd je po asfaltové cestě a dále se pokračuje po zpevněné lesní cestě. Možnost parkování přímo u objektu. V blízkosti se nachází malá vodní nádrž. Objekt je určen až pro čtyři osoby, včetně dětí. Za dítě plně zodpovídá nájemce a každá další dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou na Tree House 2 zakázaní domácí mazlíčci.

> Otevírací doba

dle rezervace

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vranov u Brna
Ulice: V lese pod Babím lomem

> Komentáře