Army park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Army park

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Army Park v Ořechově je největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu. Neváhej nás kontaktovat a objednej jednu z mnoha našich služeb nebo se o víkendu, kdy je areál přístupný veřejnosti, přijď prostě jen podívat. Pro děti je připraven výhodný balíček Praporčík: Příprava na zákopy Aktivní zábava pro tebe a kamarády. Prověříte si svou kondici na překážkové dráze, vyzkoušíte si střelbu z paintballové pušky a luku, budete hledat ukryté poklady pomocí minohledačky, svezete se v obrněném transportéru a prohlédnete si vojenské muzeum ukryté v podzemí. Po náročné misi budete odměněni diplomem. Ve vybraných termínech mohou zážitek absolvovat i jednotlivci, jinak ideální pro skupinu 20 a více osob Ideální pro dětské párty a skupinové akce Zábava s minohledačkou Lukostřelba Střelba z paintballové pušky Test tvé kondice na překážkové dráze Jízda v obrněném transportéru Prohlídka vojenského muzea Diplom za úspěšné splnění mise Vhodné pro děti od 7 let

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Ořechov
Ulice: Ořechov 740
Telefon: 604 253 828
E-mail: [email protected]

> Komentáře