Laser game Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Laser game Brno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Laser game, nebo také laser tag je akční hra, která kombinuje počítačové hry s hrami typu paintball a airsoft. Jen nebolí, nebarví a hraje se ve speciální laser aréně po celý rok. Také je mnohem akčnější, protože po zásahu nečekáte na další kolo! Jedna hra trvá 15 minut a málo vám to možná přijde jen před hrou. Ale je to 15 minut běhání, schovávání se, střílení a adrenalinu. Střílet laserem není jako používat laserové ukazovátko! Vidíte celý paprsek a nejlépe ho vidíte až na protihráči. A takových paprsků vystřílíte klidně i 1000! Při hře si příjemně zaběháte a spálíte pár kalorií. Vlastně protáhnete většinu svalů při krčení, otáčení, vyklánění zpoza překážek a spoustě dalších pohybů. To vše s laserovou zbraní v ruce, neustále připravenou k výstřelu. Budete pod palbou ze všech stran a ať chcete nebo ne, hra vás dřív či později vtáhne a pohltí! Budete se snažit schovat, než pochopíte, že mnohem lepší je zaútočit první… Narozeninové oslavy můžete uspořádat pro děti přibližně od 10 let. Pokud by si chtěli zahrát i menší, Laser game se dá hrát už od věku cca 6 let. Oslavy dětí do 15 let u nás můžou být pořádány do 16 hodiny. Do této doby máme pro děti cenu 80 Kč za hráče a jednu hru. Doporučujeme dvě až tři hry, je dobré dát dětem mezi hrami pauzy.

> Otevírací doba

PO-NE 08:00–21:00 !!! mezi 08:00–11:00 pouze s rezervací !!!

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno město
Ulice: Hybešova 46, 602 00 Brno
Telefon: 776 427 947
E-mail: [email protected]

> Komentáře