Ranch Oliver | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ranch Oliver

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Víte, jaký je nejkrásnější pohled na svět? Jestli si myslíte cokoli jiného, než že ze sedla, který prochází mezi koňskýma ušima, tak jste na omylu! Přijďte k nám, si právě tento pohled užít a určitě změníte názor! Přijďte se k nám odreagovat, vyčistit mysl i duši projížďkou v přírodě na našich koních :-) Nabízímě vyjížďky pro všechny, i pro naše nejmenší a spoustu dalšího. Bát se ničeho nemusíte, naši koníci jsou spolehlivý a provedou Vás i prvními okamžiky strávenými v sedle. Samozřejmě nebudete sami, provedeme Vás s nimi :-) Jsme zatím malý ranč, který vznikl 28. srpna 2016, kdy jsme dovedli první koně a od té doby se pomalu, ale jistě rozrůstáme. Pojmenován je po našem nejstarším členovi stáda, 23letým poníkem Oliverem, jehož majitelkou je i majitelka ranče Iveta Stráská. Spolu to táhnou už nádherných 20let! Naši koníci nejsou jen pouhé stroje na vydělávání peněž, zakládáme si na vztahu mezi námi a koněm, díky tomu se na ně můžeme spolehnout. :) Nabízíme vyjížďky na koních, ponících, focení s koňmi, příměstské tábory, dětské kroužky.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Kuřim
Ulice: Ulice U stadionu, 66434 Kuřim
Telefon: 773 592 323
E-mail: [email protected]

> Komentáře