ZAŽÍT MĚSTO JINAK před NTK Vědecko-fantastická Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ZAŽÍT MĚSTO JINAK před NTK Vědecko-fantastická Praha

> Termín

15.9.2018

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

"Zažij město jinak se FUTURE GATE FESTIVAL!" Víte, že Praha 6 je čtvrť s největší koncentrací vědeckých pracovišť a institucí? Přijďte v sobotu, 15.9. do areálu Kampus Dejvice poznat Prahu vědeckou, ale hlavně fantastickou! Kampus Dejvice, Technická, Praha 6. Začátek ve 13:00. Vstup volný, vhodné pro všechny od 1 do 120 let. Stavte se do Testbedu pro průmysl 4.0 na drink do RoboBaru, kde vás obslouží robotický barman. Ten Vás nikdy neošidí! Na prostranství před Národní technickou knihovnou je pro vás připravena úniková hra a vesmírná interaktivní dílna se Z neznáma, naučíte se také pájet elektrické obvody a programovat v Arduinu s The Cave a můžete si zahrát deskové hry. Že věda není žádná nuda vám názorně předvedou odborníci na slovo vzatí z Elixír do škol. V kavárně Prostoru se dozvíte, jak se dělá a jak funguje synťák se Synth Library. Nebude chybět ani živá hudba a noční párty. K vidění bude i exhibiční zápas postapokalyptické sportovní hry Czech Jugger - Krutá hra inspirované Sci-fi filmem The Salute of the Jugger. Na Fakultě strojní ČVUT vás přivítá robot YuMi v rámci doprovodného programu „Zajímá tě co je uvnitř“, uvidíte 3D projekci nejnovějšího leteckého motoru a další strojařské vychytávky. Čekají vás sci-fi filmy, besedy, výstavy, workshopy pro malé i velké a ve virtuální realitě se potkáte s golemem. „Cílem události koncipované jako „site-specific“ sousedská slavnost je přivést vědu ven do ulic a připomenout si, na co všechno můžeme být pyšní. Myslím, že je dobré dělat takové akce založené na principu vzájemnosti v duchu „Národ sobě“ a že navrácení veřejného prostoru lidem pomáhá získat občanské sebevědomí nutné pro aktivní účast na veřejném životě.“ říká plk. Worf z planety Kronos v kvadrantu Beta. Výběr z programu – 19:00 Ikarie XB 1 a další filmy v posluchárně č.256 Fakulty strojní ČVUT – Besedy, workshopy a virtuální realita – RoboBar s robotickým barmanem v Testbedu 4.0 – Úniková hra a vesmírná interaktivní dílna, deskové hry a program pro děti, kapely, Djs a mnoho dalšího před NTK – Hudební workshop s teamem Synth Library Prague a novými elektronickými nástroji. Afterparty s Drum Technology. Special guest: Andels

> Otevírací doba

13:00-24:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Technická 6

> Komentáře