Hospůdka a farma na Haldě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hospůdka a farma na Haldě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Boršice se nachází v srdci Slovácka, nedaleko královského města Uherské Hradiště, téměř na úpatí chřibských lesů. Naši hospůdku tu naleznete v klidném prostředí u rybníka Halda. Můžete k nám přijet autem, dojít pěšky, dojet na kole nebo na koni. Co u nás najdete? Restaurace - Ve stylovém prostředí naší nekuřácké hospůdky můžete poobědvat, povečeřet, nebo uspořádat oslavu. Penzion - V našem penzionu naleznete vše potřebné pro Vaše maximální pohodlí. Rybník - Hezké chvíle strávené u vody nejen pro rybáře nabízí rybník Halda, který je přímo u naší hospůdky. BOWLING A KULEČNÍK - Pro relaxaci a zábavu jsou k dispozici 2 bowlingové dráhy v protoru restaurace. FARMA Koně, výcvik a pronájem jízdárny, zvířátka na Haldě a další. DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Dětské hřiště plné atrakcí pro děti - skluzavka, prolézačky, pískoviště, domeček a další.

> Otevírací doba

10:30 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Boršice u Uherského Hradiště
Ulice: Boršice 739, 687 09

> Komentáře