Hrajeme si s Mones | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajeme si s Mones

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Mones - montessori studio Místo pro pravidelná setkávání s dětmi od 4 měsíců do 5 let. V malých skupinkách maximálně 4 dětí s rodičem najdete pochopení toho, co prožíváte. Nejen děti se zde naučí mnoho nového a rodiče poznají, co se ukrývá v jejich dítěti. Děti získají základní dovednosti a návyky pro školu, sport i do společnosti. Přijťe získat podporu, kterou jako rodič hledáte, a sdílet zkušenosti. Dopřejte svému dítěti inspirující prostor a láskyplné profesionální průvodce. Přijďte zjistit, jak - podpořit dítě v koordinaci celého těla - jak ho povzbudit k rozvoji jemné motoriky - jak s ním navázat přátelskou spolupráci - jak si vybudovat trpělivost v komunikaci - jak v dítěti probudit pocit bezpečí a spokojenosti V našem studiu vycházíme z montessori filozofie a rodinných konstelací. Využíváte také poznatky Domanovy metody. Přijďte k nám * na lekci Hrajeme si s Mones Během lekcí pochopíte základní potřeby a přednosti svého dítěte. Ve skupině pro 4 děti pod vedením lektorky budete svědky zklidnění a zvýšení koncentrace vašeho dítěte, které zažije první zkušenost spolupráce s „cizí” autoritou a ostatními dětmi. * do spolu-pracovny Na spolu-pracovnách vedete práci vy. Průvodkyně je vaší oporou. Jsou pro ty, kteří hledají inspiraci pro práci s dítětem doma i na cestách a potřebují najít rovnováhu a uvědomit si své hranice. Zkušenosti vám dají svobodu v přístupu k dítěti a nápady při řešení každodenních situací. * na seminář, kurz nebo akci Je to čas pro nás dospělé, v některých případech i za doprovodu našich dětí. Otázky, sdílení a nalezení toho AHA, kdy jsme všichni na jedné lodi. Další informace na www.mones.cz

> Otevírací doba

dle rozvrhu, viz www.mones.cz

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Lublaňská 5/57
Telefon: 777266123
E-mail: [email protected]

> Komentáře