A-Styl Centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

A-Styl Centrum

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme k pronájmu prostory A-Styl Centra s možností uzavřené společnosti s veškerým servisem. Co nabízíme pro Vaši soukromou akci: - příjemné prostředí kavárny s občerstvením a kapacitou 30 osob, - v létě lze využít i terasu s kapacitou dalších 40 osob (možnost zastřešení), - obsluha po celou dobu akce (nealko, alko, točené pivo a kofola, drobné občerstvení), - můžeme zajistit dort, občerstvení či nápoje dle vašich představ a výzdobu prostoru, - přímo v prostoru baru lze sledovat na velkoplošné obrazovce televizi, DVD, nebo internetové prezentace, pouštět libovolnou hudbu k poslechu i tanci, - vybavený dětský koutek, dle domluvy lze využít solnou jeskyni, - na terase lze v letních měsících grilovat nebo zajistit ohně v koších pro pečení uzenin, - pro zpestření můžeme připravit taneční lekci se zkušeným lektorem dle Vašeho přání (zábavné tanečky pro nejmenší, street dance, aerobic, cvičení na balonech, ap.).

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Jeronýmova 570/22
Telefon: 723 765 316
E-mail: [email protected]

> Komentáře