Polabská cyklostezka Kostelec nad Labem-Brandýs nad Labem-Lázně Toušeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Polabská cyklostezka Kostelec nad Labem-Brandýs nad Labem-Lázně Toušeň

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Polabská cyklostezka, která je vzhledem ke svému povrchu a téměř nulovému stoupání/klesání vhodná pro rodiny s dětmi se rozkládá na levém břehu řeky Labe. Start je v Kostelci nad Labem, kde můžete zaparkovat na velkém parkovišti a nasednout na kolo či nazout brusle. Na stezce mezi Kostelcem a Brandýsem na vás na na každém kilometru čeká odpočívadlo s herními prvky pro děti, první občerstvení najdete po cca 3 km - v obci Záryby. Kromě klasické nabídky občerstvení se zde mohou vaše děti vyřádit na trampolíně a pískovišti, nebo si můžete oddychnout zavěšeni v houpací síti. Druhé občerstvení najdete těsně před parkovištěm v Brandýse nad Labem a i zde naleznete kromě klasické "stánkové" nabídky jídel a nápojů také pískoviště, houpačku a klouzačku. U parkoviště se pak napojíte na cyklostezku přes lesopark Ostrůvek - zde se nově nachází geostezka, která rozhodně také stojí za zhlédnutí - kterou se dostanete k jezu u Brandýského zámku. Bruslařům zde doporučujeme otočit se a vrátit se zpět do Kostelce, neboť pokračování stezky je určeno již jen pro cyklisty. I tak budou mít v nohách krásných 17 km. Cyklisté mohou pokračovat dále výstupem do vedlejší ulice Na Celné a po 200 metrech zabočí doleva. Po úzkém můstku sejdete dolů k řece (je tu nutné vést kolo), kde začíná další úsek cyklostezky, která vede až do Lázní Toušeň, kde je k vidění např. soutok Labe a Jizery. Celková délka cyklostezky je cca 25 km. Úsek mezi Kostelcem a Brandýsem je vhodný pro cyklisty s dětským vozíkem a bruslicí maminky s kočárkem.

> Otevírací doba

stezka otevřená nonstop (s ohledem na počasí)
občerstvení otevřeno v závislosti na sezóně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kostelec nad Labem

> Komentáře