Festival Kefír na zámku Kačina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival Kefír na zámku Kačina

> Fotogalerie

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nejlepší zakončení letošních prázdnin. Desítky koncertů, divadel a jedinečných blbin v zahradě zámku Kačina. Kvalitní program i občerstvení. A žádné dětské koutky, protože Kefír vcucne do víru dění malé naráz s velkými. Prostě nejlepší rodinnej festival ve vesmíru, letos už po sedmé! Muzika? Kašpárek v rohlíku, Xavier Baumaxa, Ondřej Havelka a Melody Makers, Vltava, Už jsme doma, Pavel Dobeš nebo Maison du Malheur z Holandska. Divadla? Bratři v tricku, Buchty a loutky, V.O.S.A. Theatre, Divadlo b, Amanitas Fire Theatre nebo Loutky bez hranic. A taky čtení k ležení na postelích s opravdovými nebesy z úst Arnošta Goldflama, Josefa Dvořáka či Tomáše Jeřábka. Blbiny? Svezení na trávožérech či popelářském fáru, houpačka na jeřábu, Kefír street pro teenegery, bejbypankové kadeřnictví, slámový areál, desítky dalších unikátních volovin, workshopů i vystoupení a hlavně úplně poprvé v Česku zvěžosešup neboli Helter Skelter čili slavná anglická klouzačka, o které zpívali už The Beatles! Přespání? No jasně! Od pátku do neděle ve vlastním nebo pronajatém stanu či teepee. Navíc bonusový program v kempu a společná snídaně. Protože poslední prázdninový víkend je nejdůležitější být spolu. A než se všichni vrátíme do reality šedivých zářijových dní, můžeme ještě zažít velké věci! Vstupné: Zadara jde každý bejbypankáč, který ještě nesfoukl čtyři svíčky na dortu Na rozhodování, zda koupit levnější lístky v předprodeji, je čas do půlnoci v pátek 30. srpna. Kdo má účet u našeho parťáka Česká Spořitelna), může si přes George v předprodeji koupit levnější vstupenky. ZTP a důchodci Senioři nad 60 let a ZTP s doprovodem mají lístky za půlku. Lupeny si kupují až na místě. Parkoviště Každé auto bude rádo, když bude mít taky lístek dopředu. A nám to pomůže dostat tě do areálu rychleji.

> Otevírací doba

10:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Svatý Mikuláš
Ulice: Zámek Kačina

> Komentáře