Hugo Koumes - úniková hra Pardubice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hugo Koumes - úniková hra Pardubice

Foto: Hugo Koumes

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zapomeňte na trable každodenního života a nechte se vtáhnout do jiné reality! Máte 60 minut na to, abyste se dostali z místnosti plné šifer a zámečků ven :-). Přemýšlíte, co podniknout s partou přátel, s rodinou nebo chcete vyzkoušet originální teambuilding s kolegy z práce? Chcete si užít spoustu zábavy, potrénovat mozkové závity a dokázat, jak jste dobrý tým? Potom je úniková hra, která je známá také pod názvem escape game, escape room nebo exit game, přesně pro Vás. Za 60 minut musíte se svým týmem překonat nástrahy v podobě rébusů, hádanek, klíčů a dostat se ven ze zamčené místnosti. Hra je vhodná pro skupinku 2-5 hráčů každého věku, u dětí je nutná přítomnost dospělé osoby. Cena hry je 1000 Kč za celou skupinu. Možnost věnovat jako dárek či zajímavý benefit. Dárkové poukazy - originální dárek. Během 60 minut prověříte týmového ducha, spolupráci, logické myšlení, ale také kreativní nápady. Zažijete nezapomenutelný zážitek a užijete si spoustu legrace. 3 skvělé hry na jediném místě! Tak kterou místnost vyzkoušíte? Útěk z cely, Psycho v nemocnici nebo Upírovo tajemství? Poskytujeme servis, který jinde nenajdete. Narozeniny, rozlučky se svobodou, teambuildingy, oslavy, zábava pro celou rodinu. Závěrečné focení v kostýmech na památku, individuální hodnocení na fb, dárkové poukazy, soutěže, příjemní a zkušení roomasteři.

> Otevírací doba

10:00 - 21:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: 17. Listopadu 342
Telefon: 735 095 577
E-mail: [email protected]

> Komentáře