Dětské hřiště na Mezní louce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště na Mezní louce

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Není hřiště jako hřiště. Tomu na Mezní louce dominuje multifunkční herní model Pravčické brány, která leží nedaleko odtud a vede k ní červeně značená turistická trasa, tak zvaná Gabrielina stezka. Hřiště své malé návštěvníky zaujme na první pohled pochozím modelem Pravčické brány, která je symbolem Českého Švýcarska. Multifunkční herní prvek vyrobený z kvalitního akátového dřeva je vysoký téměř 4 metry a vice jak patnáct metrů dlouhý. Slouží zároveň jako skluzavka, prolézačka, horolezecká stěna a slaňovací dráha s kladkou. Atrakci doplňuje i řada dalších herních prvků. Na děti tu čeká oblíbené pískoviště „mraveniště“, pružinová houpačka „výr“, prolézací sestava „tetřev“, závěsné houpadlo „rys“, šplhadla „stromy kořeny vzhůru“ či dvojhoupačka. Na nudu na tomto hřišti zkrátka není ani pomyšlení. A pokud by přeci jen zatoužili zažít ještě něco dalšího, stačí ujít pár kroků k Rysí stezce.

> Otevírací doba

otevřeno celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Hřensko
Ulice: Mezní Louka 37

> Komentáře