Mladějovská průmyslová dráha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mladějovská průmyslová dráha

Foto: Mladějovská průmyslová dráha

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte se svézt po jedinečné úzkokolejce vedoucí z Mladějova na Moravě k bývalým dolům na Hřebči. Během letní sezóny jezdí výletní vlaky každou sobotu :) Mladějovská průmyslová dráha je provozovatelem dopravy na unikátní úzkorozchodné železnici mezi bývalým šamotovým závodem v Mladějově a zrušenými doly na Hřebči. Spolek je dobrovolným sdružením zájemců o technickou a železniční historii a jeho cílem je nejen zachování provozu na dráze, ale i její údržba, obnova a dlouhodobý rozvoj, a to včetně péče o vozidla a jejich oprav. Společně s partnerským občanským sdružením Průmyslové muzeum Mladějov se spolupodílí na záchraně jedinečných industriálních památek minulého století i na postupné přeměně zrušeného průmyslového komplexu na technické muzeum. Za svůj hlavní úspěch organizace považuje dlouhodobé naplňování svého poslání - záchranu železnice jako industriální památky a její provozování jako muzejní dráhy i 21 let po ukončení pravidelného průmyslového provozu.

> Otevírací doba

dle rozpisu - každou sobotu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Mladějov na Moravě
Telefon: 721 546 801
E-mail: [email protected]

> Komentáře