Den otevřených dveří DPP | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří DPP

> Termín

22.9.2018

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pražský dopravní podnik chystá každoroční den otevřených dveří. Tentokrát zpřístupní zájemcům zázemí tramvajové vozovny Motol, autobusové garáže Řepy a depo metra Zličín. Uvidíte, co všechno je potřeba, aby každodenní cesty pražskou hromadnou dopravou byly příjemné, bezpečné a pohodové. V provozovnách budou kromě prohlídek areálů připraveny také expozice jednotlivých typů vozů metra, tramvají a autobusů, se kterými se běžně potkáváte v ulicích, ale i těch, které zajišťují opravy a udržování dopravní cesty pro bezproblémový provoz. Nahlédnout budete rovněž moci do dílen a jednotlivých provozů, které jsou využívány k denním opravám a ošetřením vozů. V rámci expozice současných vozů tramvají, včetně těch nejmodernějších, se můžete těšit i na vozy historické. V rámci doprovodného programu připravuje podnik bohatý program pro děti a unikátní ukázky techniky.

> Otevírací doba

10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Zličín, Motol, Řepy

> Komentáře