Minigolf v OC Futurum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Minigolf v OC Futurum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Od neděle 29. 4. přerušujeme provoz hřiště v OC Futurum Brno. Budeme se na Vás opět těšit od srpna v 1. patře vedle JENA nábytek Oslavte narozeniny na minigolfu! Uspořádáme pro Vás jedinečnou oslavu narozenin v originálním prostředí indoor minigolfového hřiště, které disponuje oddělenou místností a stylovou kavárnou. O vše důležité se postáráme za Vás, stačí nám pouze říci Vaši představu. Máme pro Vás připraven náš speciální balíček, který potěší každé dítko. Tyto balíčky jsou dostupné již od 10 účastníků. Naše indoor minigolfové hřiště nabízí originální prostředí pro oslavu Vašich narozenin. Kromě stylové kavárny nabízíme také oddělenou místnost s kapacitou až 40 osob, která Vám poskytne patřičné soukromí pro Vaši oslavu. Jsme připraveni Vám vyjít maximálně vstříc a uspořádat oslavu přesně podle Vašich přestav. Neváhejte nás kontaktovat a rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše představy. K Vaší oslavě nachystáme navíc Chcete mít opravdu skvělou oslavu? Zajistíme Vám spoustu dalších aktivit, které si můžete objednat dle libosti. Pro účastníky oslavy zajistíme dodávku pizzy, obložené mísy, jednohubek, chlebíčků nebo burgerů. Ke každé narozeninové oslavě patří dort. My jsme pro Vás připravili speciální sváteční dort Marlenka. Pro ještě lepší zážitek o oslavy pro Vás uspořádáme turnaj v minigolfu za účasti profesionálního hráče a rozdáme ceny vítězům. O zábavu se postará náš zábavný klaun. Můžete u nás strávit klidně celé odpoledne. Stačí si doobjednat 2 hodiny oslavy navíc. Zajistíme pro Vás přítomnost našeho minigolfového trenéra, který Vám poradí jak hrát lépe.

> Otevírací doba

Po - Ne 10:00 - 20:00

! Od neděle 29. 4. do srpna 2018 provoz přerušen !

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Obchodní Centrum Futurum, Vídeňská 132/100

> Komentáře