Rodinné centrum Vlnka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Vlnka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum Vlnka (RC Vlnka) vzniklo v Plzni při organizaci MOTÝL koncem října 2004. RC Vlnka nabízí rodinám s dětmi možnost smysluplně využít volný čas, a to formou různých aktivit. Dopolední kroužky jsou určeny rodičům s dětmi (Cvičení, Veselá školička, Anglická pro rodiče s dětmi Odpolední kroužky pak dětem samostatně s výjimkou kroužků Keramika pro rodiče s dětmi a Hudební školička. Kroužku Tvořílek se mohou děti účastnit s rodiči nebo samostatně. Nabídka jednotlivých kroužků: -Cvičení kojenců a batolat -Veselá školička -Hudební školička -Jóga pro děti i dospělé -Sporťáček -Tvořílek -Keramika -Angličtina -Němčina pro školáky -Tanečky -Roztleskávačky -Flétna -Plavání Nabízíme aktivity nejen pro děti, ale i pro rodiče: -Kurzy a semináře -Relaxace a masáže -Lymfomasáž -Dobrovolnictví -Individuální rehabilitace -Rodičovské skupiny -Angličtina pro dospělé -Angličtina pro rodiče s dětmi

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Žlutická 2, RC Vlnka
Telefon: 774855133
E-mail: [email protected]

> Komentáře